Ga naar inhoud

Te koop: woonhuis Maassluissedijk 152 3131 KB Vlaardingen

Beschikbaar

Bezichtiging plannen

€ 524.000,- k.k.

bied op deze woning

Aan een lommenrijke laan in de luwte van het bruisende centrum, vindt u dit statige hoek herenhuis met 150 m² woonruimte. Het pand is in 1903 gebouwd en in 2000 verbouwd naar 3 schitterende herenhuizen. De sfeer van weleer ademt aan de dijk, terwijl u binnen alle comfort vindt!

Binnen dit karakteristieke gebouw “Nunquam Perfectum” bieden wij deze fraaie hoekwoning aan, gelegen op 174 m² eigen grond. De woning beschikt over een royale woonkeuken van circa 42 m², een grote woonkamer van maar liefst 50 m² met vide, 2 ruime slaapkamers met badkamer ensuite met zowel een inloopdouche als een ligbad! Aan de achterzijde vindt u een heerlijke tuin van circa 60 m² als ook een groot balkon. De heerlijke woonkeuken is compleet afgewerkt en zal aan menig gezellig uurtje bijdragen.

De ligging aan de bekende Maassluissedijk is op loopafstand van alle voorzieningen in het Vlaardingse centrum zoals alle winkels, horeca, (sport)scholen, casino en theater, bioscoop en zwembad. Het metrostation Vlaardingen centrum en de bus zijn lopend bereikbaar. Voor de auto kunt u een plek in de garage huren of een voordelige parkeervergunning aanvragen om de auto vlakbij te parkeren.

Sfeer, karakter, centrum, ruimte, rust en tuin Dat zijn de kernwoorden voor deze sfeervolle 4-kamer ééngezinswoning, welke is afgebouwd in 2000! Een woning met een speelse indeling en mogelijkheid voor een praktijk aan huis.

Indeling:
Begane grond
Voortuin, entree woning onder afdakje, ruime ontvangsthal met garderoberuimte en marmeren vloer, meterkast, trap naar de eerste verdieping, grote trapkast en toilet met hangend closet, hand wasbakje en gedeeltelijk betegeld;

Moderne woonkeuken met composiet blad circa 42 m² voorzien van 5-pits rvs gas kooktoestel met oven, achterwand en afzuigschouw, koel-vriescombinatie en spoelbak met close in boiler;
Middels de eetkamer aan de achterzijde met vide en dubbele openslaande deuren komt u in de heerlijke tuin om te genieten van de rust en de ruimte;
Achtertuin circa 60 m² voorzien van overkapping, vrijstaande houten berging met elektra en via de zijtuin de achterom;

Eerste verdieping
Overloop met dubbele openslaande deuren naar de royale woonkamer;

Woonkamer circa 50 m² voorzien van hardhouten parket vloer, stucwerk afwerking, vide aan de achterzijde, kalkzand stenen schouw met sfeervolle gashaard en dubbele openslaande deuren naar het terras;
Heerlijk terras circa 14.5 m²;

Tweede verdieping
Overloop met toegang tot alle vertrekken en toilet;
Toilet met hangend closet en hand rvs wasbakje;

Slaapkamer 1 aan de voorzijde circa 14 m² voorzien van dakkapel en hardhouten parketvloer;
Slaapkamer 2 aan de achterzijde circa 13 m² voorzien van 2 dakramen en hardhouten parketvloer;

Moderne badkamer en suite circa 9.5 m² voorzien van ligbad, inloopdouche, wastafel met spiegel, designradiator, mechanische afzuiging en een raam voor natuurlijke ventilatie;
Inpandige berging/stookruimte circa 5.5 m² voorzien van cv-combiketel, mechanische ventilatiebox, wasmachine- en droger aansluiting.

Bijzonderheden
– Karakteristiek 4 kamer hoek herenhuis;
– Woonoppervlakte 150 m² (gemeten volgens de meetinstructie);
– Gelegen op 174 m² eigen grond;
– Royale woonkamer 50 m² voorzien van parket vloer, vide en terras;
– Moderne woonkeuken met alle hedendaagse inbouwapparatuur circa 42 m²;
– Achtertuin met veel privacy, circa 60 m² met overkapping en vrijstaande houten berging;
– 2 ruime slaapkamers;
– Moderne badkamer en suite voorzien van zowel een ligbad als een inloopdouche;
– Inpandige berging/stookruimte voorzien van wasmachine- en droger aansluiting;
– In 2000 volledig gerevitaliseerd en geisoleerd, goed onderhouden en keurig afgewerkt;
– Geweldige ligging aan bomenrijke laan aan de rand centrum van Vlaardingen;
– Ideale ligging midden in het centrum met gezellige horecagelegenheden, verschillende supermarkten, divers winkelaanbod, sportscholen, bioscoop en theater;
– Nabij openbaar vervoer als bus en metro en uitvalswegen als de A4 en de A20 om binnen 25 minuten in Rotterdam, Delft of Hoek van Holland strand uit te komen.

Overige
Huis kopen? Neem uw eigen NVM Aankoopmakelaar mee!
Download nu via www.dewittegarantiemakelaars.nl de brochure van deze woning.

Een daadwerkelijke koopovereenkomst komt pas tot stand nadat beide partijen de schriftelijke overeenkomst hebben ondertekend.

Toelichtingsclausule Meetinstructie
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Nadrukkelijk zij vermeld, dat deze vrijblijvende informatieverstrekking niet als een aanbieding of een offerte mag worden beschouwd. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend.

  • 150 m2
  • 169 m2
  • 2

Kenmerken Maassluissedijk 152

Overdracht

Vraagprijs€ 524.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel oppervlakte169 m2
Woonoppervlakte150 m2
Inhoud582 m3

Bouw

SoortHerenhuis
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar2000
Dak typeSamengesteld dak
IsolatievormenDakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas
EnergielabelA

Indeling

Aantal verdiepingen3
Aantal kamers4
Aantal slaapkamers2
Aantal badkamers1

Kenmerken van verkoper en vrienden

Zelf toevoegen

Ken jij dit huis of deze buurt? Voeg dan in een paar stappen jouw eigen ervaring toe.

Foto's en video's door vrienden toegevoegd

Zelf toevoegen

Ken jij dit huis of deze buurt? Voeg dan in een paar stappen jouw eigen ervaring toe.

Maandlasten

Bewoners en vrienden aan het woord

"Het huis is ruim 25 jaar onbewoond geweest. De omliggende nieuwbouw stond gepland en het pand moest gesloopt worden. De historische vereniging van Vlaardingen heeft dat tegengehouden gezien het karakter en de historie van het pand. In 1999 is het pand op palen gezet en 70 cm opgevijzeld. Het geraamte is blijven staan en het pand is in 9 maanden volledig gerestaureerd, rekening houdend met het Bouwbesluit. Binnen hebben wij zelf de indeling gemaakt en afgebouwd. De uitstraling van een herenhuis maar wel met alle moderne gemak. Het was een genot om hier te wonen. Ruime kamers, plafonds begane grond en 1e verdieping op 3 meter hoogte en wij kozen voor een rustige aankleding. Heerlijk toeven voor de open haard(op gas dus snel aan en uit), lekker kokkerellen in de ruime keuken (7 meter aanrechtblad van 75 cm diep), lekker dineren en natafelen in het eetgedeelte met uitzicht op de stadstuin. Daar ook veel privacy en rust. Wij hebben onze dochter grootgebracht en nu is het tijd voor iets nieuws. En de nieuwe bewoners gaan er heel veel plezier van hebben."

Aan de dijk

Ligging Maassluissedijk 152

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

71.999

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

49%

20% NL

26%

20% NL

25%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod